Varahaldus — Mandatum Life

Mandatum LifeMandatum Life

Varahaldus

 Varahaldus võimaldab Sul kõige paremini ära kasutada meie teadmisi ja kogemusi ning laialdast investeerimispakkumiste valikut. Koos varahalduriga valite sobiva investeerimisstrateegia ja riskitaseme, millest lähtuvalt Soome professionaalne investeerimistiim Sinu varasid haldab.

 

Mandatum Life´i investorina iseloomustavad kannatlikkus valikute tegemisel ning laialdased võimalused institutsionaalse investorina. Meie eesmärgiks on tagada investeeringute stabiilne tootlus pikas perspektiivis. See tähendab, et riske valitakse turuolukorda arvestades, vajadusel kiiresti turu muudatustele  reageerides. Personaalse varahalduse teenust pakume, kui Sinu investeerimisvarad on suuremad kui 100 000 eurot.  Teenust osutatakse kindlustuslepingu alusel.

Soovid saada meie kliendiks? Jäta kontakt, me võtame Sinuga ühendust.»
Kas Sinu investeerimisvarade väärtus on alla 100 000 euro?»

Teenused

Mida me oma klientidele pakume

Sind toetab lojaalne varahaldur, kes tunneb Sinu väärtusi, lootusi ja eesmärke. Ta keskendub Teiega koos kokku lepitud plaani elluviimisele. Kui maailm või Sinu olukord muutub, siis Sinu varahaldur reageerib sellele. Saad alati sellise lahenduse, mis sobib Sinu vajadustega.

Saad kasu kindlustuslepingust, mis võimaldab mugavalt investeerimisobjekte ja nende osakaale muuta ning mis on kasulik ka maksude seisukohalt. Sul on ligipääs meie investeerimis-, pensionilahenduste- ja personaalsete riskide ettevalmistamisega tegelevatele ekspertidele.

Saad oma investeeringutel silma peal hoida meie varahaldusveebis.

Kindlustuslepingu alusel investeerimine

Kindlustuslepingu alusel investeerimine sobib nii kogumiseks kui ka investeerimiseks, vara kasvatamiseks ja haldamiseks ning Sinule kallite inimeste finantsturvalisuse parandamiseks. Meie varahaldusteenuseid osutatakse kindlustuslepingu alusel, mis tähendab, et Sa saad investeerimisobjekte muuta ja investeeritud kapitali välja võtta maksuvabalt. Kapitalikasumi pealt tuleb tulumaksu maksta ainult siis, kui Sa oma tootluse välja võtad. Kõik lisainvesteeringud suurendavad kapitali.

Uudised

Uudised

Soovin saada pakkumist

Helista meile 681 2300 või täida kontaktvorm


Täites kontaktvormi annad oma nõusoleku, et Mandatum Life töötleb sisestatud isikuandmeid nõustamisele kutsumise eesmärgil. Oma kehtivate lepingutega seotud korraldusi saad edastada klienditeeninduskeskkonnas E-life. Palume mitte esitada avalikus veebis oleva kontaktvormiga tervisega seotud andmeid.

Soovin saada turundusteavet Mandatum Life’i toodete ja teenuste kohta.

Mandatum Life annab teada, et sul on alati võimalus oma nõusolek tagasi võtta, saates sellekohase teate e-postiga aadressile info@mandatumlife.ee.

Lisainfo: loe privaatsuspoliitikat.

Täname! Võtame Sinuga peagi ühendust.
Captcha failed. Please try again.