Laste kindlustuskaitsed — Mandatum Life

Mandatum LifeMandatum Life

Laste kindlustuskaitsed

Kindlusta oma kalleim vara!

Igapäevase maailma avastamise, mängulusti ja treeningute käigus on õnnetused tihtipeale kerged tulema. Sellistel hetkedel on loomulik, kui vanemana soovid lapsele toeks olla ja pakkuda talle parimaid ravi- ning taastumisvõimalusi.

Leia lapsele sobivaim lahendus traumainvaliidsuse ja  kriitiliste haiguste lisakindlustuste valikust.

Mandatum Life kindlustuse plussid:

kindlustuse kehtivus 2. elukuust kuni 26. aastani;
ühekordne riskihindamine lepingu sõlmimisel;
fikseeritud hind lapse kindlustuskaitsetele kogu perioodiks;
puudub teavitamiskohustus kui laps valib uue trenni või hobi;
paindlik leping;
välistuste vähesus.

Teenused

Õnnetusjuhtumi kindlustus

Tegijal juhtub nii mõndagi ja lastel on alati mitu asja korraga käsil. Nad käivad mängutubades, hüplevad batuudil, teevad jalkatrenni ning harrastavad muid aktiivseid hobisid. Õnnetuse korral maksab kindlustus sulle valuraha, mida saad kasutada oma äranägemise järgi.

Kindlustus toetab õnnetusjuhtumi tagajärjel tekkinud invaliidsuse või trauma korral, pakkudes rahalist turvatunnet taastumise ajaks.

-Õnnetuse tagajärjel tekkinud trauma korral võib laps vajada kiireks paranemiseks tasulist arstiabi või kalleid ravimeid.

-Õnnetuse tagajärjel tekkinud puude korral on väga tähtis alustada kiiresti taastusravi, kuid järjekorrad võivad olla väga pikad. Kindlustushüvitise abil saab taastumisprotsessi kiirendada.

Kriitiliste haiguste kindlustus

Vahel juhtub nii, et last tabab hoopis mõni raske haigus. Kriitilise haiguse korral katab riik enamasti esmase ravikulu, kuid kogu ravi ja taastumine võib olla pikk ja kulukas. Mandatum Life maksab kindlustussumma välja pärast esmast diagnoosi. Raha saad kasutada perele kõige vajalikumal moel, olgu selleks pikaajaline taastusravi või eriarstiabi, kodu kohandamine lapse vajaduste järgi või ravimid, mida riiklik ravikindlustus ei kata.

 

Leping on paindlik ja vajadusel saate hiljem kaitse suurust muuta või soovi korral lepingu enne tähtaega lõpetada.
Lastele kindlustuskaitseid valides, on hind muutumatu kogu lepingu perioodil ning riskihindamine tehakse lepingu sõlmimisel.
Teil ei ole teavitamiskohustust, kui laps on valinud uue trenni või hobi.

Kindlustuskaitseid lastele saab sõlmida lapsevanem, kellel on enda nimele sõlmitud (vähemalt 1000-eurose kindlustuskaitsega) elukindlustusleping. Kindlustuskaitse lastele liidetakse lapsevanema lepingule. Kindlustuse saad sõlmida alates lapse teisest elukuust kuni 18nda eluaastani. Kindlustuskaitse kehtib soovi korral lapse 26 aastaseks saamiseni. Ühe lepinguga saad kindlustada ühe täiskasvanu ja kuni neli last.

 

Sisesta enda ja laste andmed, et arvutada kogu lepingu maksumus:

Kindlustatud isiku vanus

Kindlustuslepingu andmed

EUR

Lisakindlustuse kaitsed

EUR
EUR
EUR
EUR

Elukindlustuse kuumakse esimesel aastal:

--

Detailsed andmed
Kindlustusmakse võib muutuda, kui riskihindamise käigus ilmnevad riski suurendavad asjaolud.
Vaata lisaks Tingimused ja hinnakirjad ja Hinnad .

Olen huvitatud lepingu sõlmimisest
Täites kontaktvormi annad oma nõusoleku, et Mandatum Life töötleb sisestatud isikuandmeid nõustamisele kutsumise eesmärgil. Oma kehtivate lepingutega seotud korraldusi saad edastada klienditeeninduskeskkonnas E-life.


Soovin saada turundusteavet Mandatum Life’i toodete ja teenuste kohta.


Mandatum Life annab teada, et sul on alati võimalus oma nõusolek tagasi võtta, saates sellekohase teate e-postiga aadressile info@mandatumlife.ee.


Lisainfo: loe privaatsuspoliitikat.


Uudised

Viisid, kuidas toetada lapse rahalist iseseisvumist

Laps saab kodust kaasa hea stardi iseseisvaks eluks, kui talle on maast-madalast õpetatud raha väärtust ja sellega ümberkäimist.

„On võimalik harjutada väikeste ja pisut suuremate eesmärkide täitmist,” räägib Mandatum Life’i ettevõtluse arendus- ja juhtimisvaldkonna peaspetsialist Petri Vieraankivi.

Loe lähemalt »

Kindlusta end oma pere jaoks

Me kindlustame tavaliselt oma vara ja kodu, et asjad oleksid lihtsamad, kui nendega peaks midagi juhtuma. Kuid elukindlustusele me enamasti ei mõtle, sest ei tunneta selleks vajadust. Aga kui veidi järele mõelda, siis on lihtne tabada, et elukindlustust me ei teegi ju enda, vaid tegelikult ikka lähedaste jaoks. Eriti siis, kui peres on lapsed.

Loe Lähemalt »

Tervist ei saa osta, meelerahu ja kindlustustunnet saab

Kui inimene tõsiselt haigestub, peaksid rahaasjad viimasena meeles olema. Nii kahjuks siiski alati ei ole. Et rahaline situatsioon niigi raskes eluolukorras muret ei teeks, tasub kaaluda kindlustust.

Loe lähemalt »

Soovin tulla nõustamisele

Helista meile 681 2300 või täida kontaktvorm


Täites kontaktvormi annad oma nõusoleku, et Mandatum Life töötleb sisestatud isikuandmeid nõustamisele kutsumise eesmärgil. Oma kehtivate lepingutega seotud korraldusi saad edastada klienditeeninduskeskkonnas E-life.

Soovin saada turundusteavet Mandatum Life’i toodete ja teenuste kohta.

Mandatum Life annab teada, et sul on alati võimalus oma nõusolek tagasi võtta, saates sellekohase teate e-postiga aadressile info@mandatumlife.ee.

Lisainfo: loe privaatsuspoliitikat.

Täname! Võtame Sinuga peagi ühendust.
Captcha failed. Please try again.