Kuidas tõsta ettevõtte väärtust?

Eesti Ekspressi ja Mandatum Life’i ärikonverents toob ka sel kevadel kokku tippjuhid, investorid ja ettevõtjad arutlema teemal „Kuidas tõsta ettevõtte väärtust“. Konverents toimub 8. aprillil Noblessneri valukoja Nobeli saalis

konverentsi banner

Ettevõtte väärtus sõltub enamast kui muljetavaldavast majandusaastaaruandest või finantsnäitajatest, nagu tõestavad maailma hinnatuimad ettevõtted ja kaubamärgid. Seetõttu on ettevõtte väärtuse küsimus tähtis igale edumeelsele ettevõtjale.

2019. aastal teatasid U.S. Business Roundtable’i ettevõtted, et nende esmane huvi ei ole enam osanike kasumi suurendamine, vaid pigem töötajatesse investeerimine, eetiliselt äri ajamine ja ühiskonnas oma jalajälje ja mõju hindamine.

Sellest inspireerituna oleme koostanud programmi, mis toob kokku nii kohaliku kui maailma parima praktika, kaasaegseimad mõttemudelid ja ärisuunad ettevõtte väärtuste mõõtmisel ja tõstmisel. Räägime näiteks vastutustundlikust investeerimisest ja selle trendi kasvust ettevõtluses.

Konverentsi peaesinejad on Soome endine peaminister Alexander Stubb ning Red Bull Vormel 1 tiimi looja Mark Gallagher. Mandatum Life’i investeeringute juht Carolus Reincke räägib vastutustundlikust investeerimisest ja sellest, kuidas ja mil määral see ettevõtte väärtust kasvatab.

Peaesineja Alexander Stubb on endine Soome peaminister, finantsminister, välisminister ning väliskaubanduse ja Euroopa asjade minister. Tal on doktorikraad London School of Economics and Political Science ülikoolist ja kuulub 12-liikmelisse World Happiness Councilisse. Stubb on avaldanud 16 raamatut, millest 11 Euroopa Liidu teemadel.

Teine peaesineja Mark Gallagher on töötanud Vormel 1 juhtivatel ametikohtadel üle 30 aasta. Tema vormel 1 juhtimiskarjäär hõlmas enam kui kümmet aastat suure eduga Jordan Grand Prix’ juhatuses, mis juhtis kogu maailmas tuntud Cosworthi mootoriäri ja lõi Red Bull Racingu meeskonna. Viimane sai neljakordseks maailmameistriks.

Carolus Reinckel on üle 20 aastane kogemus finantsturgudel varade jaotamise ning portfellihalduse alal. Atesteeritud finantsanalüütiku ning investeeringute spetsialistina on Reincke  Mandatum Life’i vastutustundlike investeeringute juurutaja ning arendaja.

Tutvu programmiga lähemalt SIIN .


Similar articles