Elu on elamiseks. Meie hoolitseme kindlustuse eest.

Teenused

Elukindlustus

Kui elu kestaks igavesti, siis ei peaks me mõtlema sellele, kuidas meie perekond hakkama saab, kui meid pole nende eest hoolt kandmas. Tegelikkuses võib ühe perekonna leivateenija ootamatu surm pere rahalise olukorra tõsisesse ohtu panna. Emotsionaalsest raskusest rääkimata. Ennast kindlustades tagad ka oma perekonna turvatunde, et majanduslik heaolu säiliks ka kõige raskemates olukordades.

Kindlustust on võimalik täiendada ka lisakaitsetega. Õnnetusjuhtumi tagajärjel tekkinud puude ja trauma kindlustus tagab Sinu rahalise turvatunde taastumise ajaks.

Kriitilised haigused

Kas teadsid, et iga viies Eesti inimene haigestub vähki, südameinfarkti või peaajuveresoonte haigustesse (sh insult) juba enne 65. eluaastat*?
Paljud jäävad ellu, kuid taastumiseks kulub aega ja tavapärane sissetulek võib katkeda. Et saaksid säilitada oma elukvaliteedi ja keskenduda ravile, on sul vaja vähemalt ühe aasta sissetulekut. Mandatum Life'i kriitiliste haiguste kindlustus toetab Sind kuni 100 000 eurose maksega sel raskel ajal, mil ebameeldiv haigus Sind üllatab."

Kindlustuskaitse all on 18 enamlevinud rasket haigust. Täpset nimekirja saad vaadata siit.

Arvuta, milline kaitse võiks Sinule sobida

Kindlustatud isiku vanus

Kindlustuslepingu andmed

EUR

Lisakindlustuse kaitsed

EUR
EUR
EUR
EUR

Elukindlustuse makse:

--

Tule nõustamisele »

Kindlustusmakse võib muutuda, kui riskihindamise käigus ilmnevad riski suurendavad asjaolud.

Tootest parema ülevaate saamiseks lugege tootetingimusi:
Tingimused ja hinnakirjad

Uudised

Tervist ei saa osta, meelerahu ja majanduslikku kindlust saab

Kui inimene tõsiselt haigestub, peaksid rahaasjad viimasena meeles olema. Nii kahjuks siiski alati ei ole. Et rahaline situatsioon niigi raskes eluolukorras muret ei teeks, tasub kaaluda kindlustust.

Loe artiklit edasi » »

Kindlusta ennast oma pere jaoks

Me kindlustame tavaliselt oma vara ja kodu, et asjad oleksid lihtsamad, kui nendega peaks midagi juhtuma. Kuid elukindlustusele me enamasti ei mõtle, sest ei tunneta selleks vajadust. Aga kui veidi järele mõelda, siis on lihtne tabada, et elukindlustust me ei teegi ju enda, vaid tegelikult ikka lähedaste jaoks

Loe artiklit edasi »

Kui õnn kaob käest

Tõsisest haigusest toibumine võtab aega. Pikalt töölt eemaloleku ajaks vajatakse raha ka tavalise argielu elamiseks, laenude maksmiseks ja soovi korral lisaraviks. Majandusliku stabiilsuse säilitamine võib kergendada erakorralisest eluolukorrast tulenevat hingelist koormust. Näiteks aasta palgale vastav ühekordne hüvitis annab sulle aega argipäeva ja elu uuesti korraldamiseks sinu oma tingimustel.

Loe artiklit edasi »

Tule tasuta nõustamisele

Helista meile 681 2300 või täida kontaktvorm


Täites kontaktvormi annate Te oma nõusoleku, et Mandatum Life töötleb Teie antud isikuandmeid nõustamisele kutsumise eesmärgil.

Soovin saada turundusteavet Mandatum Life’i toodete ja teenuste kohta.

Mandatum Life teavitab Teid, et Teil on alati võimalus oma nõusolek tagasi võtta, saates sellekohane nõue e-postiga aadressile info@mandatumlife.ee.

Lisainfo: loe privaatsuspoliitikat.

Täname! Võtame Sinuga peagi ühendust.
Captcha failed. Please try again.

Mandatum Life-ist