INVL — Mandatum Life

Mandatum LifeMandatum Life

Invalda INVL Group ostab Mandatum Life’i äriüksused Balti riikides

INVL

Mandatum Life allkirjastas kokkuleppe oma Balti riikide äriüksuste müümiseks Leedu varahaldusgrupile Invalda INVL. Viimastel aastatel on Mandatum Life olnud edukas äri kasvatamisel Baltikumis ja loonud läbi sünergiate kasu oma klientidele. Mandatum Life allkirjastas 2021. aasta 15. juunil kokkuleppe oma Balti äriüksuste müümiseks Leedu Invalda INVL grupile. Seoses selle tehinguga lähevad Mandatum Life’i Baltikumi äriüksused, sealhulgas lepingud töötajatega, üle Invalda INVL grupile. Tehing viiakse hinnanguliselt lõpule 2022. aasta esimesel poolel.

Loe lähemalt pressiteatest

Kliendina ei vaja toimuv struktuurimuutus eraldi tegutsemist. Kõik sõlmitud lepingud on jõus täpselt samadel tingimustel ning samuti jäävad samaks meie suhtluskanalid. Täname, et olete valinud meid oma finantsteenuste partneriks – hoolitseda Raha ja Elu finantsturvalisuse eest on meie äri peamine eesmärk. See jääb muutumatuks ka tulevikus.

Teenused

Mandatum Group

Mandatum Holding Ltd tütarettevõtted on Mandatum Life Insurance Company Ltd (Mandatum Life) ja Mandatum Asset Management Ltd. Mandatum on üks Soome krediidivõimelisemaid ja hinnatumaid finantsettevõtteid ning osa edukast Sampo Group’ist. Mandatum pakub oma era-, äri- ja institutsionaalsetele klientidele kõikehõlmavaid teenuseid jõukuse kasvatamiseks ja tuleviku finantskindluse hoidmiseks. Mandatum Life’i teenused hõlmavad investeerimisriskiga elukindlustust ja varahaldust, säästmis- ja investeerimisteenuseid, elukindlustust, pensioni- ja tunnustamislahendusi ettevõtetele ning kõige sellega seotud konsultatsiooniteenuseid.

www.mandatumlife.fi/en

Invalda INVL Group

Invalda INVL on juhtiv investeeringute haldamise grupp, mis on avatud ja kasvav ning mis investeerib oma varasid samadel alustel koos klientidega ja loob oma töö kaudu inimestele heaolu. Grupi Leedus ja Lätis tegutsevad ettevõtted teenindavad enam kui 240 000 era- ja institutsionaalset klienti, nii regionaalselt kui ka rahvusvaheliselt, kes on usaldanud Invalda INVL Group’ile haldamiseks 1,3 miljardi euro väärtuses varasid erinevates varaklassides, sealhulgas pensioni- ja investeerimisfondid, individuaalsed portfellid, erakapitali ja muud alternatiivsed investeeringud. Invalda INVL-i aktsiatega on kaubeldud Nasdaq Vilniuse börsil alates 1995. aastast. Invalda INVL Group’i varahaldusettevõtetel on üle 140 töötaja.

www.invaldainvl.com/lit/en

Uued võimalused

„Me oleme olnud oma äride reorganiseerimisel ja kasvatamisel Balti riikides edukad. Oleme kasvatanud äriedu välistes müügikanalites ja saavutanud sihikule võetud tulemused. Suurepärased klientide ja personali rahulolu näitajad lisaks headele finantstulemustele annavad märku, et oleme midagi õigesti teinud. Viimasel aastal on Mandatum üle vaadanud oma äristrateegia ja peamise fookuse ning Invalda INVL-i pakkumine tuli strateegiliste muutuste suhtes õigel ajal,” kommenteeris Mandatumi Life’i Senior Vice President Sanna Rajaniemi.

„Meil on hea meel, et saame ühendada Invalda INVL grupi 30-aastase investeerimiskogemuse ja Põhjamaade asjatundlikkuse ning kogemuse elukindlustuses. See aitab meil pakkuda finantsturvalisuse ja heaolu lahendusi, mis sobivad veelgi paremini klientide vajadustega. Investeeritavad varad, mis on usaldatud Invalda INVL grupile haldamiseks era- ja institutsionaalsete investorite poolt ning neid varasid haldav suurim meeskond Balti riikides, loovad võimaluse suurendada investeeringuid siin tegutsevatesse ettevõtetesse ja alustavatesse start-up’idesse. Sellel on positiivne mõju Balti regiooni kasvule ja arengule,” ütles Invalda INVL-i president Darius Šulnis.

„See tehing on Invalda INVL Group’i ja Mandatum Life Baltikumi töötajatele suurepärane kasvuvõimalus ja  ühinemisvõimalus uutele inimestele, kes tahavad ja teavad, kuidas luua finantsheaolu ja töötada meeskonnas, mis teeb tõelisi otsuseid ja saavutab positiivseid muutusi,” lisas Šulnis.

Kõik tooted ja Mandatum Life’i poolt Eestis, Lätis ja Leedus sõlmitud klientide kindlustuslepingud, jäävad kehtima nendes kindlaks määratud tingimustel ja ei nõua klientidelt mingit lisategevust.


Mandatum Life Baltikumi äriüksuste müügi peavad heaks kiitma finantsjärelevalve asutused.

Uudised

Uudised

Mandatum Life-ist

Soovin saada pakkumist

Helista meile 681 2300 või täida kontaktvorm


Täites kontaktvormi annad oma nõusoleku, et Mandatum Life töötleb sisestatud isikuandmeid nõustamisele kutsumise eesmärgil. Oma kehtivate lepingutega seotud korraldusi saad edastada klienditeeninduskeskkonnas E-life. Palume mitte esitada avalikus veebis oleva kontaktvormiga tervisega seotud andmeid.

Soovin saada turundusteavet Mandatum Life’i toodete ja teenuste kohta.

Mandatum Life annab teada, et sul on alati võimalus oma nõusolek tagasi võtta, saates sellekohase teate e-postiga aadressile info@mandatumlife.ee.

Lisainfo: loe privaatsuspoliitikat.

Täname! Võtame Sinuga peagi ühendust.
Captcha failed. Please try again.