Personaalne varahaldus

Kasuta täielikult ära meie lahendusi ja professionaalseid teadmisi

Täismandaadiga varahaldus võimaldab Sul saada kasu kõige parematest investeerimisideedest

Personaalse varahalduse teenust pakutakse, kui Sinu investeerimisvarad on suuremad kui 100 000 eurot.

Täismandaadiga varahaldus võimaldab Sul kõige paremini ära kasutada meie teadmisi ja kogemusi ning investeerimispakkumisi ja -valikuid, ilma et peaksid ise investeerimisotsuses osalema. Koos varahalduriga valite Sinule sobiva investeerimisstrateegia ja riskitaseme, millest lähtuvalt professionaalid Sinu vara haldavad.

Meie eesmärk on tagada Sinu investeeringute stabiilne tootlus pikas perspektiivis. See tähendab, et riske valitakse turuolukorda arvestades ja vajadusel reageeritakse turumuudatustele kiiresti. Täismandaadiga varahaldust osutatakse kindlustuslepingu alusel.
Soovid saada meie kliendiks? Jäta kontakt, me võtame Sinuga ühendust.»
Kas Sinu investeerimisvarade väärtus on alla 100 000 euro?»

Mida me oma klientidele pakume

Sind toetab lojaalne varahaldur, kes tunneb Sinu väärtusi, lootusi ja eesmärke. Ta keskendub Teiega koos kokku lepitud plaani elluviimisele. Kui maailm või Sinu olukord muutub, siis Sinu varahaldur reageerib sellele. Saad alati sellise lahenduse, mis sobib Sinu vajadustega.

  • Varahaldur suhtleb Sinuga kokkulepitud viisil.
  • Saad kasu kindlustuslepingust, mis võimaldab mugavalt investeerimisobjekte ja nende osakaale muuta ning mis on kasulik ka maksude seisukohalt.
  • Sul on ligipääs meie investeerimis-, pensionilahenduste- ja personaalsete riskide ettevalmistamisega tegelevatele ekspertidele.
  • Saad oma investeeringutel silma peal hoida meie varahaldusveebis.
  • Saad aruande oma varade kohta vähemalt neli korda aastas.

Kindlustuslepingu alusel investeerimine

Kindlustuslepingu alusel investeerimine sobib nii kogumiseks kui ka investeerimiseks, vara kasvatamiseks ja haldamiseks ning Sinule kallite inimeste finantsturvalisuse parandamiseks. Meie varahaldusteenuseid osutatakse kindlustuslepingu alusel, mis tähendab, et Sa saad investeerimisobjekte muuta ja investeeritud kapitali välja võtta maksuvabalt. Kapitalikasumi pealt tuleb tulumaksu maksta ainult siis, kui Sa oma tootluse välja võtad. Kõik lisainvesteeringud suurendavad kapitali.