Investeerimiskindlustus

Investeerimiskindlustusega säästad lihtsalt ja efektiivselt

Mandatum Life‘i investeerimiskindlustus ühendab raha kogumise ja elukindlustuse. See on õige valik, kui soovid säästmisel kasutada nutikaid maksulahendusi ja pikaajaliste investeeringute eeliseid. Investeerimiskindlustus on paindlik lahendus, kui Sinu eesmärgid peaksid aja jooksul muutuma. Me pakume võimalust koguda ja investeerida just nii, nagu Sinu olukord ja eesmärgid nõuavad. Koos Sinuga parimat plaani tehes võtame arvesse nii investeeringu perioodi, Sinu oodatava tootluse kui ka soovitud riskitaseme ja kui aktiivselt Sa soovid oma investeeringuid juhtida. Valitud investeerimisplaani muuta on lihtne ja mugav.

Kogumiskindlustus võib olla just nii lihtne nagu Sa soovid. Sa ei pea igapäevaselt oma lepingut jälgima, kui Sa just ise ei soovi aktiivselt investeerimisturuga kursis olla. Juhul, kui Sinu eesmärgid muutuvad, saad osaleda oma investeeringu kasumiootuste ja sellega seotud riskide kohandamises.

Sa võid valida oma säästudega tegelemiseks meie investeeringute haldusteenuse, sellisel juhul valid ainult soovitud riskitaseme ja meie hoolitseme ülejäänu eest.

Kui Sul on investeeringute alal laialdased kogemused, võid ise valida Mandatum Life‘i ulatuslikust investeerimiskorvide valikust ja meie partnerite investeerimisfondide hulgast. Sinu investeeringu tootlus sõltub Sinu valitud investeerimisobjektide väärtuse arengutest.

Investeerimiskindlustuse eelised

Paindlik – võimaldab säästa lihtsalt ja kohandada sissemakseid. Sa võid säästa korraga suurema summa või regulaarselt väiksemate summade kaupa ja soovi korral saad oma hoiustusplaani panna ootele. Saad oma hoiused igal ajal välja võtta.
Mugav – saad hallata oma sääste ja muuta investeerimisobjekte meie E-life veebisaidil.
Maksusoodustused – meie kliendina investeerid alati kindlustuslepingu alusel, mis on paindlik ja maksude seisukohalt nutikas. Tulumaksu kapitalikasumilt makstakse ainult kogunenud tulult. Investeerimisriskiga elukindlustuslepingu kaudu III sambasse investeerimine võimaldab saada suuremaid maksusoodustusi.
Loe rohkem pensioni lahenduste kohta»

Tutvu tingimuste ja hinnakirjadega.