Investeerimine — Mandatum Life

Mandatum LifeMandatum Life

Igapäevane investeerimine

Regulaarne raha investeerimine aitab Sul tulevikus oma unistusi ja eesmärke teoks teha

Kas unistad oma maamajast, laste tuleviku kindlustamisest või ümbermaailmareisist? Või on Sinu eesmärgiks saavutada kindlustunne, et ei peaks tuleviku pärast muretsema? Alusta raha kõrvale panemise ning selle paigutamisega juba täna – mitte raha, vaid parema elu pärast. Regulaarne investeerimine aitab Sul oma unistused ja eesmärgid teoks teha.

Ka väikeste summade regulaarne investeerimine on seda väärt, sest nii ei sõltu sa niiväga turu tõusudest ja langustest ning saad hästi hajutatud portfelli. Kui plaanid raha koguda pikaajaliselt ja samas maksusoodustusest kasu lõigata, siis tasub kaaluda investeerimisriskiga elukindlustuslepingu sõlmimist.

Investeerimisriskiga kogumine on väga lihtne. Sa ei pea igapäevaselt oma investeeringute peale mõtlema, kui Sa ei soovi pidevalt finantsturgude käitumisega kursis olla või kui Sa ei tee muudatusi oma raha kogumise eesmärkides. Sinu valida on investeeringute oodatav tootlus ja nendega kaasnev riskitase.

Teenused

Investeeri lihtsalt ja mugavalt

Mandatum Life’i Allokatsioonid on meie parim pakkumine. See lahendus on mõeldud Sinu jaoks, kui Sa ei soovi raisata oma aega turgude jälgimisele või Sul puudub selleks piisav kogemus ning eelistad lasta professionaalidel oma varade eest hoolt kanda.Vali endale sobiva riskitasemega lahendus – meie hoolitseme ülejäänu eest ning anname Sulle igakuiselt teada, kuidas Sinu investeeringutel läheb.

ML Allokatsioonides on Sinu investeeringud ja säästud hajutatud erinevate varaklasside vahel. Meie käsutuses on lai valik investeerimisobjekte, kaasa arvatud investeerimislahenduselt BlackRockilt, maailma suurimalt varahaldusettevõttelt ja indeksinvesteeringute maailma turuliidrilt.

Miks investeerida elukindlustuse lepinguga?

Investeerimiskindlustus ühendab raha kogumise ja elukindlustuse. See on õige valik, kui soovid säästmisel kasutada nutikaid maksulahendusi ja pikaajaliste investeeringute eeliseid. Investeerimiskindlustus on paindlik lahendus, kui Sinu eesmärgid peaksid aja jooksul muutuma. Me pakume võimalust koguda ja investeerida just nii, nagu Sinu olukord ja eesmärgid nõuavad. Koos Sinuga parimat plaani tehes võtame arvesse nii investeeringu perioodi, Sinu oodatava tootluse kui ka soovitud riskitaseme ja kui aktiivselt Sa soovid oma investeeringuid juhtida. Valitud investeerimisplaani muuta on lihtne ja mugav.

Uudised

Uudised

Soovin saada pakkumist

Helista meile 681 2300 või täida kontaktvorm


Täites kontaktvormi annad oma nõusoleku, et Mandatum Life töötleb sisestatud isikuandmeid nõustamisele kutsumise eesmärgil. Oma kehtivate lepingutega seotud korraldusi saad edastada klienditeeninduskeskkonnas E-life. Palume mitte esitada avalikus veebis oleva kontaktvormiga tervisega seotud andmeid.

Soovin saada turundusteavet Mandatum Life’i toodete ja teenuste kohta.

Mandatum Life annab teada, et sul on alati võimalus oma nõusolek tagasi võtta, saates sellekohase teate e-postiga aadressile info@mandatumlife.ee.

Lisainfo: loe privaatsuspoliitikat.

Täname! Võtame Sinuga peagi ühendust.
Captcha failed. Please try again.