Ettevõttelahendused — Mandatum Life

Mandatum LifeMandatum Life

Parimate töötajatega ettevõtete tootlus on igal aastal kuni 3.8% kõrgem.*

Teenused

Elu- ja lisakindlustused töötajatele

Tööandja elukindlustus on osa motivatsioonilahendusest, mis toob kasu nii ettevõttele kui ka töötajale. Ettevõttele loob see positiivse kuvandi ja seeläbi parema konkurentsivõime ja loob majandusliku kindlustunde nii töötajale kui tema lähedastele.

Pensionilahendused ettevõtetele

Pensioniiga tõuseb ja tööd peab jaksama teha kauem. Seega tuleb rohkem panustada ka motivatsiooni ning töövõime säilimisse. Tuleviku pensioni täiendamine vabatahtliku panusega on toimiv praktika motivatsiooniskeemides. Pensionistrateegiaga kindlustate väärtuslike töötajate sidumise ettevõttega pikaajaliselt.

Lojaalsuspreemia

Võtmetöötajate lojaalsus on ettevõtte pikaajalise toimimise ja edu jaoks kriitilise tähtsusega. Aitame oragnisatsioonidel välja töötada sobivaid lojaalsusskeeme, mis kasvatavad töötajate motivatsiooni ja töötahet ning vähendavad kaadrivoolavust.

Julgust, loomingulisust ja motiveeritust tuleb toita. Hästi koostatud preemiaprogrammid tasuvad ennast mitmekordselt ära läbi töö tootlikuse ja motivatsiooni tõusu. Ettevõtted, kes oma töötajatest hoolivad näitavad ka paremaid tulemusi.

 

Tõhusa preemiaprogrammi eelised ettevõttele:   Preemiaprogrammi eelised töötajale:
– Suurem mõju sama investeeringuga   – Motivatsiooni tõus
– Rahasääst ja parem produktiivsus   – Selgem arusaam tööst ja eesmärkidest
– Paindlikkus vastavalt ettevõtte ja töötaja vajadustele   – Töö ja eesmärkide sidumine igapäevase tegevusega
– Parem tööandja maine   – Praktilised ja motiveerivad hüved

 

Me aitame välja töötada ja ellu viia just Sinu ettevõttele sobiliku preemiaprogrammi, mis on toeks ärieesmärkide saavutamisel ja pakub tõeliselt motiveerivaid hüvesid töötajatele. Tasustamissüsteemid toimivad vaid siis, kui boonuse maksmise põhimõtted ja meetodid on hästi läbimõeldud ja töötajatele edasi antud. Kui soovid rohkem teada saada, siis võta meiega ühendust.

*Edmans, Alex, The Link Between Job Satisfaction and Firm Value, With Implications for Corporate Social Responsibility. 2012.

Uudised

Y-põlvkond ootab paindlikkust ka tasustamises

Paindlikkus ja kiirus on need omadused, mida ühelt organisatsioonilt tänapäeval oodatakse. Kuidas toimivad tasustamissüsteemid muutuvas maailmas, milles suurema osa tööjõust moodustavad millenniumilapsed ning kus kõigile ei saa kehtida sama aastapreemia programm?

Loe lähemalt »

Kas palk motiveerib?

Paljude tasustamise populariseerijate nägemused on ühekülgsed ja kaugel inimeste igapäevaelust, kirjutab Kiisa Hulkko-Nyman.

Loe lähemalt »

Juhi ennast paremini

Iseseisev juht saavutab tulemusi piisava tööpanusega oma heaolu osas allahindlust tegemata. Juhtimine eeldab ennekõike enesedistsipliini ja järjepidevust.

Loe lähemalt »

Soovin tulla nõustamisele

Helista meile 681 2300 või täida kontaktvorm


Täites kontaktvormi annad oma nõusoleku, et Mandatum Life töötleb sisestatud isikuandmeid nõustamisele kutsumise eesmärgil. Oma kehtivate lepingutega seotud korraldusi saad edastada klienditeeninduskeskkonnas E-life.

Soovin saada turundusteavet Mandatum Life’i toodete ja teenuste kohta.

Mandatum Life annab teada, et sul on alati võimalus oma nõusolek tagasi võtta, saates sellekohase teate e-postiga aadressile info@mandatumlife.ee.

Lisainfo: loe privaatsuspoliitikat.

Täname! Võtame Sinuga peagi ühendust.
Captcha failed. Please try again.