Elukindlustus — Mandatum Life

Mandatum LifeMandatum Life

Avalehe slaider

Elukindlustus

 • Elukindlustus

  Elukindlustus pakub Sinu lähedastele rahalist turvatunnet rasketel aegadel, kui Sa ise ei saa enam nende eest hoolt kanda.

  Loe lähemalt

 • Kriitiliste haiguste kindlustus

  Iga viies eestlane haigestub vähki või teise raskesse haigusesse. Kriitiliste haiguste kindlustus pakub Sulle rasketel aegadel rahalist abi, et saaksid paranemisele keskenduda.

  Loe lähemalt

 • Õnnetusjuhtumi kindlustus

  Õnnetusjuhtumi tagajärjel tekkinud puude ja trauma kindlustus tagab Sinu rahalise turvatunde taastumise ajaks. Õnnetusjuhtumist tingitud surma kindlustus pakub Sinu lähedastele rahalise stabiilsuse, kui Sinuga peaks juhtuma kõige halvem.

  Loe lähemalt

 • Graafik
 • Kindlustuskaitsed lastele

  Igapäevase maailma avastamise, mängulusti ja treeningute käigus on õnnetused kerged tulema. Sellistel hetkedel on loomulik, kui vanemana soovid lapsele toeks olla ja pakkuda talle parimaid ravi- ning taastumisvõimalusi.

  Leia lapsele sobivaim kindlustus

Soovin tulla nõustamisele

Helista meile 681 2300 või täida kontaktvorm


Täites kontaktvormi annad oma nõusoleku, et Mandatum Life töötleb sisestatud isikuandmeid nõustamisele kutsumise eesmärgil. Oma kehtivate lepingutega seotud korraldusi saad edastada klienditeeninduskeskkonnas E-life. Palume mitte esitada avalikus veebis oleva kontaktvormiga tervisega seotud andmeid.

Soovin saada turundusteavet Mandatum Life’i toodete ja teenuste kohta.

Mandatum Life annab teada, et sul on alati võimalus oma nõusolek tagasi võtta, saates sellekohase teate e-postiga aadressile info@mandatumlife.ee.

Lisainfo: loe privaatsuspoliitikat.

Täname! Võtame Sinuga peagi ühendust.
Captcha failed. Please try again.