Danske Invest New Europe Fond ühendatakse LHV Maailma Aktsiad Fondiga

Informatsioon klientidele, kes on siiani Mandatum Life’i investeerimisriskiga elukindlustuslepingu kaudu investeerinud fondi Danske Invest New Europe (Danske Invest Uus Euroopa):

Seoses Eesti Finantsinspektsiooni poolt käesoleva aasta juulikuus väljastatud loaga Danske Invest New Europe Fondi tegevus lõpetatakse ning ühendatakse LHV Maailma Aktsiad Fondiga.

Fondide ühinemine leiab aset 31.08.2016. Ühinemise käigus liidetakse Danske Invest New Europe Fond LHV Maailma Aktsiad Fondiga. Sellega muutub ka Sinu tulevaste maksete investeerimisplaan. Muudatus ei too Sulle kaasa täiendavaid kulusid ning juhul kui muudatusega nõustud, ei nõua käesolev kiri Sinult täiendavaid toiminguid.

Kui Sa ei soovi, et Sinu investeeritud varad viiakse Danske Invest New Europe Fondist üle LHV Maailma Aktsiad Fondi, siis saada hiljemalt 21.08.2016 Mandatum Life’ile korraldus varade ümberpaigutamiseks, valides uue investeeringu vastavalt Mandatum Life`i lepingu tingimustele võimalike investeerimislahenduste hulgast. Varade ümberpaigutamine Danske Invest New Europe Fondist mistahes teise investeerimisfondi või -portfelli on Sinu jaoks tasuta. Palun pane tähele, et perioodil 23.08.2016 – 31.08.2016 Danske Invest New Europe Fondistehinguid (märkimisi ega lunastamisi) ei toimu. Igapäevased tehingud LHV Maailma Aktsiad Fondis jätkuvad alates 01.09.2016.

Peamine erinevus kahe fondi vahel seisneb investeeringute piirkonnas: Danske Invest New Europe Fondinvesteeris Euroopa aktsiatesse, LHV Maailma Aktsiad Fond investeerib aga kogu maailma aktsiatesse.

Palun tutvu täiendava infoga LHV Maailma Aktsiad Fondi kohta siin.

LHV Maailma Aktsiad Fondi ja Danske Invest New Europe Fondi investeerimispoliitikate võrdlusega saad tutvuda siin.

Lisainfo teiste Mandatum Life’i pakutavate investeerimisolahenduste kohta on saadaval siin.

Muudatuste tegemine E-life’is:

  • Logi E-life’i sisse mobiil-ID või ID-kaardiga aadressil e-life.mandatumlife.ee
  • Mine menüüsse Lepingud ja vali leping, mida soovid muuta
  • Seejärel vali „Saada korraldus“ alamenüüs „Väärtpaberi vahetamine“, tee vastav muudatus ning järgi juhiseid kuni kuvatakse kinnitus „Teade on saadetud
  • Seejärel vali „Saada korraldus“ alamenüüs „Investeerimisplaani muutmine“ (uus makse), tee vastav muudatus ning järgi juhiseid kuni kuvatakse kinnitus „Teade on saadetud

Lisaküsimuste korral võta meiega ühendust kirjutades info@mandatumlife.ee või helistades 681 2300.